Android 6.0 Son Sürümü ile Karşımızda

Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin son geliştirici önizleme sürümü yayınlandı. Android 6.0 Marshmallow yükleme dosyaları ve destek veren modeller haberimizde.

android-m

 

Google, dün gece saatlerinde Android M sürümünün hangi şekerlemeyi temsil ettiğini ve sürüm numarasının ne olduğunu resmen açıkladı. Android M, tahmin edildiği gibi Marshmallow şekerlemesini temsil edecek. Android M güncellemesinin Android 5.2 sürümünü temsil ettiği söylentileri Android 6.0 SDK dosyalarının yayınlanması ile tarih oldu.

Android 6.0 Marshmallow için son geliştirici önizleme sürümünü yayınlayan Google, yeni güncellemenin son halini gözler önüne serdi.Nexus modelleri için yayınlanan Android 6.0 Marshmallow Geliştirici Önizleme Sürüm 3 ile sistem kararlılığının artırılmasının yanında çeşitli performans ve görsel makyajlamalar da yapılıyor.

Android 6.0 Marshmallow Geliştirici Önizleme Sürüm 3; Nexus 5, Nexus 6,Nexus 9 ve Nexus Player modellerine yüklenebiliyor. Modeliniz ile uyumlu gerekli dosyaları aşağıdan indirdikten sonra Google’ın hazırladığı yönergelere buradan ulaşarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yükleyebilirsiniz.

Nexus 5 için Android 6.0 Marshmallow indir

Nexus 6 için Android 6.0 Marshmallow indir

Nexus 9 için Android 6.0 Marshmallow indir

Nexus Player için Android 6.0 Marshmallow indir

 

Kaynak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.