Vinsic 20000mAh Ultra İnce Taşınabilir Pilli Şarj Cihazı

vinsic_taşınabilir_şarj

Taşınabilir pilli şarj cihazları diğer adıyla Güç bankaları özellikle hayatımızın parçası olan telefonlar ile gün geçtikçe olmazsa olmaz hale gelen tabletler ve bununla birlikte mp3, mp4 çalarlarımız için vazgeçilmez hale geliyor. Özellikle yoğun telefon/tablet kullanımlarından dolayı yanımızda bulundurmamız gereken cihazlardır.

Güç bankaları içinde Vinsic firmasının ürettiği taşınabilir şarj edici cihaz, piyasadaki en küçük güç bankası olmasa da, şık tasarımı, ultra ince yapısı ve 20000mAh güç kapasitesi ile rakiplerinden kesinlikle bir adım önde.

vinsic_taşınabilir_şarj2

Her ne kadar cep boyutunda olmasa da derinlik olarak bir çok güç bankasından oldukça ince yapılı cihaz 0,47 inç derinliğe, 4,81 inç genişliğe ve 6,86 inç uzunluğa sahip.

Tam dolu bir adet Vinsic pilli şarj cihazı İphone 5 için 9,1 saat;  İphone 6 için 7,4 saat, Galaxy S5 için 4,8 saat pil gücü sağlıyor.

vinsic_taşınabilir_şarj3

Aleminyum gövdeye sahip Vinsic 20000mAh; 2 adet Usb port çıkışı (2.1A ve 2A), deşarj kapasitesini gösteren led göstergesine sahip. Aşırı şarj, aşırı voltaj, kısa devre ve aşırı akıma karşı korumalı olan cihazlarımızın bataryalarını da korumaktadır. Diğer dandik ve ucuz cihazlara göre daha sağlam olan Vinsic, Amazon sitesi üzerinden 49,90 $’a satın alınabilir. (Ülkemizde bulunmuyor şu an için)

vinsic_taşınabilir_şarj4

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.