YouTube Cardboard Desteği ile Güncellendi

youtube-cardboard-

Video paylaşım platformu YouTube, Android platformundaki uygulamasını düşük maliyetli sanal gerçeklik gözlüğü Cardboard desteği ile güncelledi. İşte YouTube’un yeni özelliği.

YouTube yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Yeniliklerini ilk olarak kendi platformu diyebileceğimiz Android için sunan YouTube, şimdi de sanal gerçekli gözlüğü Cardboard için uygulamasını güncelledi. YouTube’a daha önce gelen 360 derece video izleme özelliği ile birleşen Cardboard desteği ile kullanıcılar sanal gerçekliğin dibine vuracak diyebiliriz.

YouTube Videolarını Cardboard ile İzleyin
Düşük maliyeti ile dikkat çeken Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ile Android sahipleri YouTube’da yer alan 360 derece destekli videoları Cardboard modunda izleyebilecek. Bir konser, bir futbol maçı veya yamaç paraşütü gibi 360 derece destekli videoları YouTube’un Cardboard desteği ile iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

YouTube İndir!
Şimdilik APK. dosyası olarak sunulan bu güncelleme yakında Google Play’deki yerini alacak. Eğer Cardboard veya benzeri bir sanal gerçeklik gözlüğünüz varsa ve resmi güncellemeyi beklemek istemiyorsanız YouTube’un Cardboard destekli güncel uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

 

Kaynak: ShiftDelete

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.